Kursy językowe dla firm

Kadra lektorów dba o najwyższą jakość świadczonych usług, każdy program szkolenia dostosowujemy indywidualnie! W ramach usługi oferujemy kompleksowe zorganizowanie szkolenia, od oceny potrzeb językowych Państwa firmy, poprzez analizę poziomu językowego pracowników. Ustalamy cele szkolenia, a na ich podstawie - intensywność kursu. Na życzenie organizujemy również międzynarodowe egzaminy językowe, jak np. TOEIC. Kursy odbywają się w siedzibie wskazanej przez klienta, a dzięki wygodnemu systemowi rozliczeń naukę można rozpocząć w każdym momencie. Dla firm i instytucji oferujemy także intensywne kursy wyjazdowe. Oferta jest przygotowywana na indywidualne zamówienie!

Naszym klientom korporacyjnym proponujemy dwa systemy rozliczeń:

Miesięczny - na podstawie faktycznie wykonanych godzin. Standardowe kursy językowe obejmują wielokrotność 60 lub 90 minut zajęć w tygodniu. Podstawowa cena za 60 minut zajęć general english bez względu na liczbę osób w grupie to 55 zł, za 90 minut – 95 zł. W przypadku większej ilości zajęć i grup ceny ustalamy indywidualnie.

Kursy w systemie semestralnym: 1700 zł za 30 godzin lekcyjnych zajęć. Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez klienta, a dojazd jest bezpłatny. Prowadzimy zajęcia na terenie całego Wrocławia i okolic. Oferujemy także: Kursy językowe za granicą oraz szkolenia integracyjne! 

 

Agata - Lektor BESS

Zaktualizuj przeglądarkę