Nasza metoda

Metoda Direct to tzw. metoda bezośrednia - jest ona bardzo podobna do metody Callana, gdzie podstawę stanowi konwersacja. Na początkowych etapach nauki metoda nei pozostawia pola do manewru - studenci ucza się schematycznych odpowidzi na schemtyczne pytania, jednakże dzieki temu zapamiętują całe zwroty i uczą się reagować na pytania zadawane normanym tempem, ponadto eliminuje to niekorzystny nawyk tłumaczenia odpowiedzi z języka polskiego na język nauczany. Dynamiczny sposób prowadzenia zajęć wymusza ciagłą koncentrację i myślenie od razu w języku docelowym. W trakcie nauki rozwijane jest mówienie i słuchanie, ale nie zapomniano także o pozostałych umiejętnosciach językowych. W podręczniku są zadania do wypełnienia wraz z lektorem, co wpływa na rozwój pisania, czytania oraz pomaga uczyć się gramatyki.

Dla naszych studentów uczących się języka angielskiego udostępniamy także platformę e-learningową, dla tych wszytkich, którzy chcą ćwiczyć dodatkowo w domu. Dostęp dla naszych studentów jest bezpłatny i pozwala na dodatkowe 100 godzin nauki.

Nasza firma specjalizuje się w uczeniu języka obcego metodą bezpośrednią, ale prowadzimy zajęcia także metodą tradycyjną - dla uczniów szkół czy osób przygotowujących się do egzaminów językowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych - uczymy dzieci już od 3 roku życia! Poprzez zabawę tworzymy przyjazną atmosferę, a lektorzy dbają, aby mali uczniowie dobrze się bawili niejako "przy okazji" ucząc się języka. 

Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza w przypadku zajęć prowadzonych w siedzibie firmy w godzinach popołudniowych koncentracja studentów spada. Mamy na to lek - najnowsze badania psychologiczne, z powodzeniem stosowane w amerykańskich systemach nauczania, zakładają liczne powtarzanie materiału i naukę w sposób zabawny. W naszej metodzie przyjęliśmy zasadę dobrej zabawy, a więc i tutaj bazujemy na metodach naturalnej i bezpośredniej, nie oznacza to jednak, że zajęcia nie są czasem wytężonej pracy. Jedyna różnica polega na tym, że dzięki pozytywnemu nastawieniu nauka idzie szybciej!

Agata - Lektor BESS

Zaktualizuj przeglądarkę